goalstest

latest results

Lourdes Celtic

Kells Celtic

15th October 2017 | 11:15 am
read more

Fixtures & Results

  • 15 October

    Enfield Celtic FC 5 : 0 Navan Town FC

    11:15 am
    Enfield Grounds
  • 15 October

    Kentstown Rovers FC 5 : 3 Johnstown FC

    11:15 am
    Paul Lenihan Memorial Park
  • 15 October

    Trim Town FC - Carrick Rovers AFC

    11:15 am
    Trim Town FC
  • 15 October

    Rathkenny Rovers 2 : 0 Parkvilla FC

    11:15 am
  • 15 October

    Rossin Rovers 0 : 2 Albion Rovers FC

    11:15 am
  • 15 October

    Torro United FC - Woodview Celtic FC

    11:15 am
    Powderly Park
  • 15 October

    Oldcastle United FC 3 : 5 Redeemer Celtic

    11:15 am
    Gilson Park
  • 15 October

    Bohermeen Celtic FC 2 : 2 Grove Rangers FC

    11:15 am
    MDL
  • 15 October

    Robinstown FC 1 : 2 Electro Celtic FC

    11:15 am
    Robinstown FC
  • 15 October

    Bellurgan United 1 : 2 Boyne Harps FC

    11:15 am
    Bellurgan United
  • 15 October

    Trim Celtic Afc 3 : 2 Duleek AFC

    11:15 am
    Tully Park
  • 15 October

    Lourdes Celtic - Kells Celtic

    11:15 am
  • 14 October

    Athboy Celtic FC 1 : 4 Robinstown FC

    3:00 pm
    Convent Ground
  • 14 October

    Parkceltic Summerhill 8 : 2 Johnstown FC

    3:00 pm
    Parkceltic Summerhill
  • 14 October

    Kilmessan AFC 1 : 4 Virginia Celtic FC

    3:00 pm
    MDL
  • 14 October

    Boyne Harps FC - Kentstown Rovers FC

    3:00 pm
  • 14 October

    Electro Celtic FC - Ardee Celtic FC

    3:00 pm
    Electro Grounds
  • 14 October

    Enfield Celtic FC 5 : 0 Trim Town FC

    3:00 pm
    Enfield Grounds
  • 14 October

    Square United - Carrick Rovers AFC

    3:00 pm
  • 13 October

    Rock Celtic FC 4 : 3 Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 13 October

    Glenmuir FC 3 : 4 Torro United FC

    8:00 pm
  • 13 October

    Moneymore FC 5 : 1 Castle Villa

    8:00 pm
  • 11 October

    Quay Celtic Fc 2 : 2 Muirhevna Mor FC

    8:00 pm
  • 11 October

    Quay Celtic Fc 2 : 2 Muirhevna Mor FC

    8:00 pm
  • 8 October

    Bay FC 4 : 0 Newtown United FC

    11:15 am
    Bay FC
  • 8 October

    Rathmullen Celtic 2 : 1 Lourdes Celtic

    11:15 am
  • 8 October

    Parkceltic Summerhill 4 : 2 BJD Celtic FC

    11:15 am
    Parkceltic Summerhill
  • 8 October

    Quay Athletic 6 : 3 Kells Celtic

    11:15 am
  • 8 October

    Skryne Tara AFC 5 : 1 Glenmuir FC

    11:15 am
    Ross Cross
  • 8 October

    Slane Wanderers FC 0 : 0 Chord Celtic

    11:15 am
    Wheatfield Par
  • 8 October

    Electro Celtic FC 0 : 5 Bohermeen Celtic FC

    11:15 am
    Electro Grounds
  • 8 October

    Robinstown FC 4 : 1 Castle Villa

    11:15 am
    Robinstown FC
  • 8 October

    Fordrew Rovers 2 : 4 Moneymore FC

    11:15 am
  • 8 October

    Carrick Rovers AFC 3 : 1 Square United

    11:15 am
  • 8 October

    Kells Blackwater FC 0 : 3 Athboy Celtic FC

    11:15 am
    The Grange
  • 8 October

    Navan Town FC 1 : 6 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
    Navan Town
  • 8 October

    Trim Town FC 3 : 2 Enfield Celtic FC

    11:15 am
    Trim Town FC
  • 8 October

    Parkvilla FC 1 : 2 Redeemer Celtic

    11:15 am
    Waters Lane
  • 8 October

    Rathkenny Rovers 2 : 2 Virginia Celtic FC

    11:15 am
  • 8 October

    Rossin Rovers 4 : 5 Hazel Lane United

    11:15 am
  • 8 October

    Torro United FC 3 : 3 Bailieboro Celtic AFC

    11:15 am
    Powderly Park
  • 7 October

    Albion Rovers FC 2 : 7 Duleek AFC

    3:00 pm
    Muirdeach’s Park
  • 7 October

    Rock Celtic FC 2 : 7 Newfoundwell FC

    3:00 pm
  • 7 October

    Trim Celtic Afc 7 : 0 Bellurgan United

    3:00 pm
    Tully Park
  • 7 October

    Kingscourt Harps AFC 2 : 2 OMP United

    3:00 pm
    College Group Park
  • 7 October

    Boyne Harps FC - Electro Celtic FC

    3:00 pm
  • 7 October

    Carrick Rovers AFC 2 : 4 Trim Town FC

    3:00 pm
  • 7 October

    Enfield Celtic FC 3 : 3 Kentstown Rovers FC

    3:00 pm
    Enfield Grounds
  • 7 October

    Hazel Lane United 3 : 5 Square United

    3:00 pm
    Drogheda Grammar School
  • 7 October

    Athboy Celtic FC 2 : 2 Johnstown FC

    3:00 pm
    Convent Ground
  • 7 October

    Glenmuir FC 3 : 4 Parkceltic Summerhill

    3:00 pm
  • 7 October

    OMP United - Donacarney Celtic

    3:00 pm
    St Marys Park
  • 7 October

    Virginia Celtic FC 0 : 1 Torro United FC

    3:00 pm
    Kings Park
  • 7 October

    Kilmessan AFC 5 : 0 Robinstown FC

    3:00 pm
    MDL
  • 1 October

    Rathkenny Rovers 3 : 5 Woodview Celtic FC

    11:15 am
  • 1 October

    Torro United FC 2 : 0 Parkvilla FC

    11:15 am
    Powderly Park
  • 1 October

    Virginia Celtic FC 0 : 0 Albion Rovers FC

    11:15 am
    Kings Park
  • 1 October

    Hazel Lane United 0 : 1 Bailieboro Celtic AFC

    11:15 am
    Drogheda Grammar School
  • 1 October

    Redeemer Celtic 2 : 0 Rossin Rovers

    11:15 am
  • 1 October

    Kells Celtic 1 : 2 Bay FC

    11:15 am
    MDL
  • 1 October

    Newtown United FC - Quay Athletic

    11:15 am
    Newtown United FC
  • 1 October

    Skryne Tara AFC 2 : 0 Lourdes Celtic

    11:15 am
    Ross Cross
  • 1 October

    Rathmullen Celtic 5 : 1 Parkceltic Summerhill

    11:15 am
  • 1 October

    BMC United 2 : 3 Kilmessan AFC

    11:15 am
  • 1 October

    Fordrew Rovers 6 : 5 Bohermeen Celtic FC

    11:15 am
  • 1 October

    Grove Rangers FC 3 : 1 Electro Celtic FC

    11:15 am
  • 1 October

    Slane Wanderers FC 2 : 5 Thatch FC

    11:15 am
    Wheatfield Par
  • 1 October

    Athboy Celtic FC 5 : 1 Navan Town FC

    11:15 am
    Convent Ground
  • 29 September

    Glenmuir FC 0 : 5 Donacarney Celtic

    8:00 pm
  • 29 September

    Moneymore FC - Chord Celtic

    8:00 pm
  • 29 September

    Johnstown FC 3 : 2 Carrick Rovers AFC

    8:00 pm
    MDL
  • 29 September

    Bailieboro Celtic AFC 2 : 1 Glenmuir FC

    3:00 pm
    The Vale
  • 29 September

    OMP United 0 : 1 Athboy Celtic FC

    3:00 pm
    St Marys Park
  • 29 September

    Robinstown FC - Torro United FC

    3:00 pm
    Robinstown FC
  • 29 September

    Parkceltic Summerhill 1 : 2 Kilmessan AFC

    3:00 pm
    Parkceltic Summerhill
  • 29 September

    Johnstown FC 2 : 2 Virginia Celtic FC

    3:00 pm
    MDL
  • 29 September

    Ardee Celtic FC 2 : 5 Boyne Harps FC

    3:00 pm
    Ardee Celtic
  • 29 September

    Carrick Rovers AFC 1 : 1 Kentstown Rovers FC

    3:00 pm
  • 29 September

    Electro Celtic FC 0 : 3 Square United

    3:00 pm
    Electro Grounds
  • 29 September

    Hazel Lane United 2 : 3 Enfield Celtic FC

    3:00 pm
    Drogheda Grammar School
  • 29 September

    Trim Town FC 16 : 0 Albion Rovers FC

    3:00 pm
    Trim Town FC
  • 29 September

    Kingscourt Harps AFC 2 : 1 Bellurgan United

    3:00 pm
    College Group Park
  • 29 September

    Newfoundwell FC - Ardee Celtic FC

    3:00 pm
  • 29 September

    Rock Celtic FC 5 : 1 Albion Rovers FC

    3:00 pm
  • 29 September

    Trim Celtic Afc 2 : 3 Duleek AFC

    3:00 pm
    Tully Park
  • 29 September

    Johnstown FC 2 : 7 OMP United

    3:00 pm
    MDL
  • 29 September

    Donacarney Celtic - Virginia Celtic FC

    3:00 pm
  • 24 September

    Bailieboro Celtic AFC 4 : 1 Redeemer Celtic

    11:15 am
    The Vale
  • 24 September

    Hazel Lane United 5 : 1 Rathkenny Rovers

    11:15 am
    Drogheda Grammar School
  • 24 September

    Rossin Rovers 2 : 7 Virginia Celtic FC

    11:15 am
  • 24 September

    Enfield Celtic FC - Enfield Celtic FC

    11:15 am
    Enfield Grounds
  • 24 September

    Duleek AFC - Muirhevna Mor FC

    11:15 am
  • 24 September

    Ardee Celtic FC - Rangers FC

    11:15 am
  • 24 September

    Johnstown FC - Rangers FC

    11:15 am
    MDL
  • 24 September

    BJD Celtic FC - Lourdes Celtic

    11:15 am
  • 24 September

    Donacarney Celtic 0 : 0 Parkceltic Summerhill

    11:15 am
  • 24 September

    Newtown United FC 3 : 0 Glenmuir FC

    11:15 am
    Newtown United FC
  • 24 September

    Skryne Tara AFC 2 : 0 Bay FC

    11:15 am
    Ross Cross
  • 24 September

    Thatch FC - Albion Rovers FC

    11:15 am
  • 24 September

    Bohermeen Celtic FC 2 : 1 Electro Celtic FC

    11:15 am
    Bohermeen FC
  • 24 September

    Chord Celtic 2 : 3 Kilmessan AFC

    11:15 am
  • 24 September

    Fordrew Rovers 2 : 5 Robinstown FC

    11:15 am
  • 24 September

    Kells Blackwater FC 0 : 2 Square United

    11:15 am
    The Grange
  • 24 September

    Kentstown Rovers FC 2 : 1 Carrick Rovers AFC

    11:15 am
    Paul Lenihan Memorial Park
  • 23 September

    Ardee Celtic FC 0 : 0 OMP United

    3:00 pm
    Ardee Celtic
  • 23 September

    Kingscourt Harps AFC 2 : 3 Rock Celtic FC

    12:00 pm
    College Group Park
  • 23 September

    Newfoundwell FC 3 : 1 Bellurgan United

    12:00 pm
  • 23 September

    OMP United - Glenmuir FC

    3:00 am
    St Marys Park
  • 23 September

    Parkceltic Summerhill 0 : 2 Torro United FC

    3:00 am
    Parkceltic Summerhill
  • 23 September

    Robinstown FC 3 : 1 Donacarney Celtic

    3:00 am
    Robinstown FC
  • 23 September

    Virginia Celtic FC 2 : 1 Athboy Celtic FC

    3:00 am
    Kings Park
  • 23 September

    Kilmessan AFC 0 : 2 Bailieboro Celtic AFC

    3:00 am
    MDL
  • 23 September

    Albion Rovers FC 5 : 0 Electro Celtic FC

    3:00 am
    Muirdeach’s Park
  • 23 September

    Boyne Harps FC 4 : 2 Enfield Celtic FC

    3:00 am
  • 23 September

    Carrick Rovers AFC 2 : 0 Hazel Lane United

    3:00 am
  • 23 September

    Square United - Ardee Celtic FC

    3:00 am
  • 22 September

    Rock Celtic FC 1 : 0 Navan Town FC

    8:00 pm
  • 22 September

    Trim Celtic Afc 4 : 2 Johnstown FC

    8:00 pm
    Tully Park
  • 21 September

    Boyne Harps FC 2 : 1 Quay Celtic Fc

    8:00 pm
  • 21 September

    Albion Rovers FC 3 : 1 Parkvilla FC

    8:00 am
    Muirdeach’s Park
  • 17 September

    Quay Athletic 2 : 3 Glenmuir FC

    2:30 pm
  • 17 September

    Ardee Celtic FC 0 : 1 Trim Celtic Afc

    11:30 am
    Ardee Celtic
  • 17 September

    Oldcastle United 0 : 7 Albion Rovers FC

    11:30 am
  • 17 September

    Redeemer Celtic 11 : 0 Virginia Celtic FC

    11:30 am
  • 17 September

    Rathmullen Celtic 3 : 3 BJD Celtic FC

    11:15 am
  • 17 September

    Kingscourt Harps AFC 0 : 2 Bellurgan United

    11:15 am
  • 17 September

    Newtown United 0 : 6 Skryne Tara AFC

    11:15 am
  • 17 September

    Rossin Rovers 1 : 9 Woodview Celtic FC

    11:15 am
  • 17 September

    Park Celtic Summerhill FC 1 : 1 Kells Celtic

    11:15 am
  • 17 September

    Fordrew Rovers Castle Villa

    11:15 am
  • 17 September

    Lourdes Celtic 3 : 2 Donacarney Celtic

    11:15 am
  • 17 September

    Grove Rangers FC 2 : 0 Chord Celtic

    11:15 am
  • 17 September

    Robinstown FC 0 : 2 Bohermeen Celtic FC

    11:15 am
  • 17 September

    Parkvilla FC 0 : 1 Hazel Lane United

    11:15 am
  • 17 September

    Rathkenny Rovers Torro United

    11:15 am
  • 17 September

    Enfield Celtic FC - Trim Town FC

    11:15 am
    Enfield Grounds
  • 17 September

    Navan Town FC 0 : 5 Johnstown FC

    11:15 am
    Navan Town
  • 17 September

    Carrick Rovers AFC 4 : 1 Athboy Celtic FC

    11:15 am
  • 17 September

    Square United 2 : 3 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
  • 17 September

    Newfoundwell FC 1 : 1 Quay Celtic Fc

    11:00 am
  • 16 September

    Hazel Lane United 2 : 3 Boyne Harps FC

    3:00 pm
  • 16 September

    Kentstown Rovers FC 4 : 1 Electro Celtic FC

    3:00 pm
  • 16 September

    Bailieboro Celtic AFC 4 : 3 Virginia Celtic FC

    3:00 pm
  • 16 September

    Ardee Celtic FC 5 : 1 Carrick Rovers AFC

    3:00 pm
    Ardee Celtic
  • 16 September

    OMP United 7 : 1 Rock Celtic FC

    3:00 pm
  • 16 September

    Park Celtic Summerhill FC 1 : 4 Robinstown FC

    3:00 pm
  • 16 September

    Duleek AFC 2 : 2 Newfoundwell FC

    3:00 pm
  • 16 September

    Bellurgan United 2 : 3 Kingscourt Harps AFC

    3:00 pm
    Bellurgan United
  • 16 September

    Torro United 3 : 3 Donacarney Celtic

    3:00 pm
  • 16 September

    Albion Rovers FC 2 : 6 Johnstown FC

    3:00 pm
    Muirdeach’s Park
  • 16 September

    Johnstown FC 6 : 3 OMP United

    3:00 pm
  • 16 September

    Trim Town FC 4 : 5 Square United

    3:00 pm
  • 15 September

    OMP United 1 : 0 Duleek AFC

    8:00 pm
  • 15 September

    Glenmuir FC 0 : 1 Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 15 September

    Rock Celtic FC 4 : 1 Kells Blackwater FC

    8:00 pm
  • 15 September

    Moneymore FC 9 : 2 Slane Wanderers FC

    7:30 pm
  • 11 September

    Kells Celtic 3 : 2 Skryne Tara AFC

    8:00 pm
  • 10 September

    Newtown United 1 : 5 Rathmullen Celtic

    11:15 am
  • 10 September

    Parkvilla FC 1 : 2 Bailieboro Celtic AFC

    11:15 am
  • 10 September

    Robinstown FC 1 : 5 Moneymore FC

    11:15 am
  • 9 September

    Newfoundwell FC 4 : 3 Johnstown FC

    3:00 pm
  • 9 September

    Torro United 3 : 1 Bailieboro Celtic AFC

    3:00 pm
  • 9 September

    Hazel Lane United 6 : 3 Electro Celtic FC

    3:00 pm
  • 9 September

    Johnstown FC 3 : 4 Glenmuir FC

    2:30 pm
  • 8 September

    Kingscourt Harps AFC 1 : 1 Newfoundwell FC

    8:00 pm
  • 7 September

    Johnstown FC 3 : 2 Trim Town FC

    8:00 pm
  • 7 September

    Albion Rovers FC 3 : 2 Torro United

    8:00 pm
    Muirdeach’s Park
  • 7 September

    Boyne Harps FC 1 : 3 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 7 September

    Quay Celtic Fc 2 : 1 Bellurgan United

    8:00 pm
  • 6 September

    Johnstown FC 0 : 0 Park Celtic Summerhill FC

    8:00 pm
  • 5 September

    Newtown United Rathmullen Celtic

    10:16 pm
  • 5 September

    Park Celtic Summerhill FC 0 : 3 Athboy Celtic FC

    10:03 pm
  • 5 September

    OMP United 2 : 2 Robinstown FC

    9:59 pm
  • 3 September

    Slane Wanderers FC 7 : 1 Grove Rangers FC

    7:18 pm
  • 3 September

    Robinstown FC 2 : 2 BMC United

    7:15 pm
  • 3 September

    Kilmessan AFC 3 : 2 Moneymore FC

    7:12 pm
  • 3 September

    Fordrew Rovers 5 : 5 Thatch FC

    7:06 pm
  • 3 September

    Bay FC 1 : 0 Donacarney Celtic

    7:03 pm
    Bay FC
  • 3 September

    BJD Celtic FC 0 : 6 Park Celtic Summerhill FC

    6:59 pm
  • 3 September

    Rathmullen Celtic 1 : 0 Skryne Tara AFC

    6:58 pm
  • 3 September

    Lourdes Celtic 3 : 1 Quay Athletic

    6:56 pm
  • 3 September

    Kells Celtic 2 : 1 Newtown United

    6:54 pm
  • 3 September

    Virginia Celtic FC 4 : 2 Oldcastle United

    6:51 pm
  • 3 September

    Rathkenny Rovers 0 : 4 Bailieboro Celtic AFC

    6:48 pm
  • 3 September

    Hazel Lane United 6 : 2 Redeemer Celtic

    6:47 pm
  • 3 September

    Enfield Celtic FC 5 : 2 Square United

    6:44 pm
  • 3 September

    Kells Blackwater FC 1 : 2 Carrick Rovers AFC

    6:41 pm
  • 3 September

    Trim Town FC 3 : 5 Athboy Celtic FC

    6:39 pm
  • 3 September

    Duleek AFC 1 : 0 Kingscourt Harps AFC

    6:36 pm
  • 3 September

    Trim Celtic Afc 4 : 0 Boyne Harps FC

    6:35 pm
  • 2 September

    Virginia Celtic FC 1 : 1 Donacarney Celtic

    6:30 pm
  • 2 September

    Robinstown FC 3 : 2 Glenmuir FC

    6:17 pm
  • 2 September

    Torro United 2 : 1 Johnstown FC

    6:14 pm
  • 2 September

    Bailieboro Celtic AFC 4 : 1 OMP United

    6:13 pm
  • 2 September

    Athboy Celtic FC 2 : 0 Kilmessan AFC

    6:01 pm
    Convent Grounds
  • 2 September

    Square United 0 : 7 Hazel Lane United

    5:57 pm
  • 2 September

    Kentstown Rovers FC 4 : 0 Trim Town FC

    5:51 pm
  • 2 September

    Carrick Rovers AFC 1 : 1 Electro Celtic FC

    5:49 pm
  • 2 September

    Boyne Harps FC 5 : 0 Albion Rovers FC

    5:26 pm
  • 2 September

    OMP United 3 : 5 Newfoundwell FC

    2:30 pm
  • 2 September

    Johnstown FC 1 : 1 Kingscourt Harps AFC

    2:30 pm
  • 2 September

    Ardee Celtic FC 2 : 0 Enfield Celtic FC

    11:12 am
    Ardee Celtic
  • 1 September

    OMP United 3 : 3 Bellurgan United

    8:00 pm
  • 31 August

    Johnstown FC 0 : 1 Kentstown Rovers FC

    7:45 pm
  • 29 August

    Albion Rovers FC 5 : 3 Square United

    7:00 pm
    Muirdeach’s Park
  • 28 August

    Parkvilla FC 3 : 1 Rossin Rovers

    7:45 pm
  • 28 August

    Woodview Celtic FC 0 : 1 Albion Rovers FC

    2:20 pm
  • 27 August

    Grove Rangers FC 3 : 0 BMC United

    11:15 am
  • 27 August

    Athboy Celtic FC 4 : 0 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
    Convent Grounds
  • 27 August

    Trim Town FC 0 : 0 Square United

    11:15 am
  • 27 August

    Donacarney Celtic 1 : 2 Rathmullen Celtic

    11:15 am
  • 27 August

    Quay Athletic 4 : 1 BJD Celtic FC

    11:15 am
  • 27 August

    Chord Celtic 2 : 2 Robinstown FC

    11:15 am
  • 27 August

    Carrick Rovers AFC 1 : 4 Rock Celtic FC

    11:15 am
  • 27 August

    Electro Celtic FC 2 : 6 Thatch FC

    11:15 am
  • 27 August

    Duleek AFC 2 : 1 Muirhevna Mor FC

    11:15 am
  • 27 August

    Navan Town FC 1 : 0 Kells Blackwater FC

    11:15 am
  • 27 August

    Redeemer Celtic 6 : 4 Rathkenny Rovers

    11:15 am
  • 27 August

    Virginia Celtic FC 2 : 2 Hazel Lane United

    11:15 am
  • 26 August

    Albion Rovers FC 2 : 0 Black Bull FC

    10:14 pm
    Muirdeach’s Park
  • 26 August

    Johnstown FC 2 : 3 Duleek AFC

    2:15 pm
  • 26 August

    Torro United 2 : 1 Athboy Celtic FC

    2:15 pm
  • 26 August

    OMP United 0 : 2 Virginia Celtic FC

    2:15 pm
  • 26 August

    Trim Town FC 3 : 0 Hazel Lane United

    2:15 pm
  • 26 August

    Trim Celtic Afc 7 : 1 Ardee Celtic FC

    2:15 pm
  • 26 August

    Skryne Tara AFC 3 : 2 Park Celtic Summerhill FC

    2:15 pm
  • 26 August

    Kentstown Rovers FC 2 : 1 Albion Rovers FC

    2:15 pm
  • 26 August

    Slane Wanderers FC 3 : 1 Fordrew Rovers

    11:15 am
  • 25 August

    Rock Celtic FC 11 : 2 Electro Celtic FC

    8:20 pm
  • 25 August

    Bellurgan United 3 : 2 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
    Bellurgan United
  • 25 August

    Carrick Rovers AFC 1 : 0 Cavan Town AFC

    8:00 pm
  • 25 August

    Bay FC 5 : 3 Glenmuir FC

    8:00 pm
    Bay FC
  • 25 August

    Castle Villa 0 : 6 Moneymore FC

    8:00 pm
  • 25 August

    Bailieboro Celtic AFC 8 : 3 Oldcastle United

    8:00 pm
  • 25 August

    Quay Celtic Fc 2 : 1 OMP United

    8:00 pm
  • 24 August

    Boyne Harps FC 2 : 1 Kingscourt Harps AFC

    8:00 pm
  • 24 August

    Newfoundwell FC 2 : 0 Trim Celtic Afc

    8:00 pm
  • 24 August

    Johnstown FC 5 : 2 Enfield Celtic FC

    8:00 pm
  • 21 August

    Johnstown FC 2 : 1 Albion Rovers FC

    8:00 pm
  • 21 August

    Cavan Town AFC 2 : 1 Woodview Celtic FC

    8:00 pm
  • 20 August
    10:13 pm
  • 20 August

    Trim Celtic Afc 2 : 0 Bellurgan United

    11:34 am
  • 20 August

    Thatch FC 2 : 2 BMC United

    11:15 am
  • 20 August

    BJD Celtic FC 3 : 4 Bay FC

    11:15 am
  • 20 August

    Kilmessan AFC 4 : 2 Grove Rangers FC

    11:15 am
  • 20 August

    Enfield Celtic FC 0 : 1 Athboy Celtic FC

    11:15 am
  • 20 August

    Carrick Rovers AFC 4 : 1 Trim Town FC

    11:15 am
  • 20 August

    Virginia Celtic FC 0 : 3 Redeemer Celtic

    11:15 am
  • 20 August

    Kentstown Rovers FC 4 : 4 Navan Town FC

    11:15 am
  • 20 August

    Torro United 7 : 1 Rossin Rovers

    11:15 am
  • 20 August

    Donacarney Celtic 6 : 0 Quay Athletic

    11:15 am
  • 20 August

    Square United 1 : 0 Rock Celtic FC

    11:15 am
  • 20 August

    Lourdes Celtic 2 : 3 Skryne Tara AFC

    11:15 am
  • 20 August

    Electro Celtic FC 4 : 2 Slane Wanderers FC

    11:15 am
  • 20 August

    Park Celtic Summerhill FC 4 : 3 Newtown United

    11:15 am
  • 20 August

    Bohermeen Celtic FC 3 : 0 Moneymore FC

    11:15 am
  • 20 August

    Oldcastle United 2 : 3 Woodview Celtic FC

    11:15 am
  • 20 August

    Rathkenny Rovers 0 : 3 Hazel Lane United

    10:15 am
  • 18 August

    BJD Celtic FC 4 : 1 Electro Celtic FC

    8:31 pm
  • 18 August

    Glenmuir FC 2 : 3 Kells Celtic

    8:26 pm
  • 18 August

    Bailieboro Celtic AFC 3 : 1 Albion Rovers FC

    8:24 pm
  • 18 August

    Quay Celtic Fc 4 : 0 Duleek AFC

    8:10 pm
  • 18 August

    Johnstown FC 1 : 4 Black Bull FC

    8:00 pm
  • 18 August

    Muirhevna Mor FC 2 : 0 Kingscourt Harps AFC

    7:57 pm
  • 17 August

    Johnstown FC 1 : 4 Kells Blackwater FC

    7:00 pm
  • 17 August

    Boyne Harps FC 2 : 1 OMP United

    7:00 pm
  • 16 August

    Parkvilla FC 1 : 1 Doolargey All Stars

    7:15 pm
  • 16 August

    Donacarney Celtic 2 : 1 Bailieboro Celtic AFC

    2:15 pm
  • 13 August

    Grove Rangers FC 3 : 3 Moneymore FC

    2:30 pm
  • 13 August

    Square United 2 : 1 Johnstown FC

    2:15 pm
  • 13 August

    Athboy Celtic FC 1 : 1 Rock Celtic FC

    11:15 am
    Convent Grounds
  • 13 August

    Navan Town FC 1 : 6 Enfield Celtic FC

    11:15 am
  • 13 August

    Trim Town FC 3 : 3 Kells Blackwater FC

    11:15 am
  • 13 August

    Athboy Celtic FC Rock Celtic FC

    11:15 am
    Convent Grounds
  • 13 August

    Kilmessan AFC 3 : 0 BMC United

    11:15 am
  • 9 August

    Cavan Town AFC 5 : 2 BJD Celtic FC

    7:30 pm
  • 9 August

    Parkvilla FC 0 : 0 Albion Rovers FC

    7:15 pm
  • 4 August

    Electro Celtic FC 4 : 2 Carrick Rovers AFC

    7:30 pm
  • 2 August

    Cavan Town AFC Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 2 August

    Woodview Celtic FC 2 : 13 BJD Celtic FC

    7:15 pm
  • 1 August

    Doolargey All Stars 1 : 3 Black Bull FC

    7:15 pm
  • 28 July

    Johnstown FC 3 : 0 Parkvilla FC

    7:30 pm
  • 28 July

    Rock Celtic FC 1 : 1 Woodview Celtic FC

    7:30 pm
  • 28 July

    Carrick Rovers AFC 3 : 0 BJD Celtic FC

    7:30 pm
  • 28 July

    OMP United 3 : 0 Black Bull FC

    7:30 pm
  • 28 July

    Electro Celtic FC 3 : 3 Cavan Town AFC

    7:30 pm
  • 26 July

    Drogheda Boy 3 : 0 Doolargey All Stars

    7:30 pm
  • 21 July

    Woodview Celtic FC 9 : 0 Drogheda Boy

    8:00 pm
  • 21 July

    OMP United 0 : 2 Doolargey All Stars

    7:30 pm
  • 21 July

    Electro Celtic FC 2 : 3 Johnstown FC

    7:30 pm
  • 21 July

    Albion Rovers FC 12 : 11 Carrick Rovers AFC

    7:30 pm
  • 21 July

    Parkvilla FC 2 : 4 Rock Celtic FC

    7:30 pm
  • 19 July

    Cavan Town AFC 1 : 2 BJD Celtic FC

    8:00 pm
  • 19 July

    Ardee Celtic FC 1 : 5 Black Bull FC

    7:30 pm
  • 14 July

    BJD Celtic FC 2 : 1 Carrick Rovers AFC

    7:45 pm
  • 14 July

    Rock Celtic FC 3 : 0 Ardee Celtic FC

    7:45 pm
  • 14 July

    Black Bull FC 3 : 0 OMP United

    7:30 pm
  • 12 July

    Woodview Celtic FC 0 : 2 Electro Celtic FC

    7:45 pm
  • 12 July

    Drogheda Boy 2 : 4 Albion Rovers FC

    7:45 pm
  • 11 July

    Doolargey All Stars 1 : 2 Johnstown FC

    7:45 pm
  • 7 July

    BJD Celtic FC 2 : 14 Rock Celtic FC

    7:45 pm
  • 7 July

    OMP United - 08 Parkvilla FC

    7:45 pm
  • 7 July

    Black Bull FC 9 : 1 Drogheda Boy

    7:45 pm
  • 5 July

    Woodview Celtic FC 1 : 2 Cavan Town AFC

    7:45 pm
  • 5 July

    Ardee Celtic FC 1 : 1 Carrick Rovers AFC

    7:45 pm
  • 30 June

    Electro Celtic FC 0 : 3 Rock Celtic FC

    7:45 pm
  • 30 June

    BJD Celtic FC 1 : 2 Cavan Town AFC

    7:45 pm
  • 30 June

    Black Bull FC 1 : 3 Albion Rovers FC

    7:45 pm
  • 28 June

    Parkvilla FC 8 : 1 Johnstown FC

    7:45 pm
  • 28 June

    Ardee Celtic FC 0 : 5 Woodview Celtic FC

    7:45 pm
  • 23 June

    BJD Celtic FC 1 : 2 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 23 June

    Albion Rovers FC 1 : 2 Johnstown FC

    7:45 pm
  • 23 June

    Johnstown FC 3 : 1 Drogheda Boy

    7:45 pm
  • 23 June

    Black Bull FC 2 : 1 Doolargey All Stars

    7:45 pm
  • 22 June

    Electro Celtic FC 1 : 8 Woodview Celtic FC

    7:45 pm
  • 21 June

    Cavan Town AFC 1 : 1 Carrick Rovers AFC

    8:00 pm
  • 5 June

    Cavan Town AFC Woodview Celtic FC

    7:45 pm
  • 2 June

    8:00 pm
  • 2 June

    7:30 pm
  • 2 June

    7:30 pm
  • 31 May

    7:30 pm
  • 31 May

    7:30 pm
  • 28 May

    Bellurgan United Navan Cosmos FC

    2:30 pm
  • 28 May

    Bellurgan United Navan Cosmos FC

    2:30 pm
  • 27 May

    Athboy Celtic FC

    3:00 pm
  • 26 May

    7:30 pm
  • 26 May

    7:30 pm
  • 25 May

    3:00 pm
  • 24 May

    8:00 pm
  • 24 May

    Parkvilla FC Johnstown FC

    7:30 pm
  • 22 May

    Ardee Celtic FC BJD Celtic FC

    7:30 pm
  • 22 May
    5:45 pm
  • 20 May

    Bellurgan United 0 : 1 Quay Celtic Fc

    5:30 pm
  • 20 May

    3 : 1 Park Celtic Summerhill FC

    12:00 pm
  • 18 May

    Boyne Harps FC 1 : 0 Ardee Celtic FC

    7:45 pm
  • 17 May

    Navan Cosmos FC 3 : 0 Quay Celtic Fc

    7:30 pm
  • 17 May

    0 : 2

    7:20 pm
  • 14 May

    Bellurgan United 3 : 2 Trim Celtic Afc

    12:00 pm
  • 14 May

    Kentstown Rovers FC 2 : 1

    12:00 pm
  • 12 May

    Johnstown FC 1 : 2 Navan Cosmos FC

    8:00 pm
  • 12 May

    2 : 1

    8:00 pm
  • 11 May

    Enfield Celtic FC Torro United

    8:00 pm
  • 10 May

    4 : 2

    8:00 pm
  • 10 May

    Newfoundwell FC 3 : 2 Bellurgan United

    8:00 pm
  • 10 May

    Ardee Celtic FC Torro United

    8:00 pm
  • 10 May

    Square United 0 : 2 Black Bull FC

    7:00 pm
  • 7 May

    Bailieboro Celtic AFC 1 : 2 Carrick Rovers AFC

    11:30 am
  • 7 May

    Navan Cosmos FC 0 : 3 Muirhevna Mor FC

    11:30 am
  • 7 May

    Athboy Celtic FC 2 : 5 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
  • 7 May

    Navan Town FC 2 : 5 Square United

    11:15 am
  • 6 May

    BJD Celtic FC - Donacarney Celtic

    4:00 pm
  • 6 May

    -

    3:00 pm
  • 5 May

    OMP United 0 : 0 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 5 May

    Black Bull FC 3 : 1 Johnstown FC

    8:00 pm
  • 3 May

    4 : 5 Park Celtic Summerhill FC

    8:00 pm
  • 3 May

    4 : 2

    7:00 pm
  • 30 April

    Kentstown Rovers FC 2 : 2 Woodview Celtic FC

    11:15 am
  • 30 April

    Trim Celtic Afc 0 : 1 Bellurgan United

    11:15 am
  • 29 April

    3:00 pm
  • 29 April

    4 : 2

    3:00 pm
  • 29 April

    1 : 5

    3:00 pm
  • 29 April

    2 : 3

    3:00 pm
  • 28 April

    8:15 pm
  • 28 April

    Black Bull FC 2 : 0 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 28 April

    Rock Celtic FC 0 : 1 Duleek AFC

    8:00 pm
  • 28 April

    Park Celtic Summerhill FC 2 : 0 Virginia Celtic FC

    7:30 pm
  • 27 April

    Enfield Celtic FC - Torro United

    8:00 pm
  • 26 April

    0 : 1

    6:45 pm
  • 26 April

    Trim Town FC 0 : 2 OMP United

    6:45 pm
  • 26 April

    6:45 pm
  • 26 April

    6:45 pm
  • 26 April

    Square United Black Bull FC

    6:45 pm
  • 26 April

    -

    6:45 pm
  • 25 April

    5 : 2

    8:00 pm
  • 25 April

    -

    8:00 pm
  • 25 April

    2 : 2

    6:45 pm
  • 25 April

    6:45 pm
  • 25 April

    6:45 pm
  • 24 April

    Trim Celtic Afc 1 : 3 Muirhevna Mor FC

    8:00 pm
  • 23 April

    Bay FC - BJD Celtic FC

    3:00 pm
  • 23 April

    Donacarney Celtic 5 : 1

    2:30 pm
  • 23 April

    Duleek AFC 7 : 0 Quay Celtic Fc

    2:30 pm
  • 23 April

    Park Celtic Summerhill FC 0 : 1 Bailieboro Celtic AFC

    11:15 am
  • 23 April

    Navan Town FC 1 : 5 OMP United

    11:15 am
  • 23 April

    Trim Town FC 5 : 4 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
  • 22 April

    2 : 2

    4:00 pm
  • 22 April

    4 : 2

    3:00 pm
  • 22 April

    0 : 0

    3:00 pm
  • 22 April

    4 : 1

    3:00 pm
  • 22 April

    Park Celtic Summerhill FC

    3:00 pm
  • 22 April

    1 : 0

    3:00 pm
  • 22 April

    -

    3:00 pm
  • 22 April

    1 : 2

    3:00 pm
  • 21 April

    Johnstown FC 1 : 1 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 21 April

    Woodview Celtic FC 2 : 2 Black Bull FC

    8:00 pm
  • 20 April

    Trim Town FC 3 : 0 Navan Town FC

    6:45 pm
  • 20 April

    Trim Town FC Navan Town FC

    6:45 pm
  • 19 April

    1 : 1

    6:45 pm
  • 19 April

    2 : 1

    6:45 pm
  • 19 April

    Duleek AFC 3 : 5 Newfoundwell FC

    6:45 pm
  • 19 April

    Duleek AFC Newfoundwell FC

    6:45 pm
  • 19 April

    -

    6:45 pm
  • 18 April

    Johnstown FC 2 : 4 Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 18 April

    Johnstown FC Athboy Celtic FC

    6:45 pm
  • 18 April

    2 : 1

    6:45 pm
  • 18 April

    -

    6:45 pm
  • 18 April

    6:45 pm
  • 16 April

    Torro United 2 : 3 Ardee Celtic FC

    11:15 am
  • 16 April

    Boyne Harps FC 1 : 3 Muirhevna Mor FC

    11:15 am
  • 16 April

    Kentstown Rovers FC 6 : 2 Square United

    11:15 am
  • 16 April

    Carrick Rovers AFC 3 : 2 Rangers FC

    11:15 am
  • 16 April

    Bellurgan United 2 : 0 Duleek AFC

    11:15 am
  • 16 April

    Lourdes Celtic 2 : 3 Albion Rovers FC

    11:15 am
  • 15 April

    2 : 4

    5:00 pm
  • 15 April

    1 : 1

    3:00 pm
  • 15 April

    -

    3:00 pm
  • 15 April

    2 : 3

    3:00 pm
  • 15 April

    5 : 2

    3:00 pm
  • 15 April

    5 : 1

    3:00 pm
  • 15 April

    3:00 pm
  • 15 April

    0 : 2

    2:30 pm
  • 15 April

    2 : 3

    2:00 pm
  • 14 April

    Black Bull FC 8 : 0 Trim Town FC

    8:00 pm
  • 14 April

    OMP United 2 : 2 Enfield Celtic FC

    8:00 pm
  • 13 April

    1 : 1

    7:30 pm
  • 12 April

    Navan Cosmos FC 1 : 1 Duleek AFC

    8:00 pm
  • 12 April

    1 : 1

    8:00 pm
  • 12 April

    Navan Cosmos FC Duleek AFC

    8:00 pm
  • 12 April

    2 : 2

    8:00 pm
  • 12 April

    Albion Rovers FC

    7:30 pm
  • 12 April

    2 : 1

    6:45 pm
  • 12 April

    2 : 6

    6:45 pm
  • 12 April

    6:45 pm
  • 9 April

    Square United 0 : 3 OMP United

    2:30 pm
  • 9 April

    Duleek AFC 1 : 2 Kingscourt Harps AFC

    2:30 pm
  • 9 April

    Enfield Celtic FC 2 : 1 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
  • 9 April

    Torro United 3 : 3 Navan Town FC

    11:15 am
  • 9 April

    Trim Town FC 1 : 2 Ardee Celtic FC

    11:15 am
  • 9 April

    Park Celtic Summerhill FC - Bohermeen Celtic FC

    11:15 am
  • 9 April

    Parkvilla FC 4 : 1 Newtown United

    11:15 am
  • 9 April

    Bellurgan United 5 : 0 Black Bull FC

    11:15 am
  • 9 April

    Rathmullen Celtic - Virginia Celtic FC

    11:15 am
  • 9 April

    Hazel Lane United 0 : 2 Rangers FC

    11:15 am
  • 8 April

    2 : 1

    3:00 pm
  • 8 April

    3 : 0

    3:00 pm
  • 8 April

    -

    3:00 pm
  • 8 April

    Skryne Tara AFC 4 : 0 Chord Celtic

    3:00 pm
  • 8 April

    3:00 pm
  • 8 April

    8 : 1 Kilmessan AFC

    3:00 pm
  • 8 April

    4 : 1

    3:00 pm
  • 8 April

    3 : 0

    3:00 pm
  • 8 April

    Rossin Rovers Enfield Celtic FC

    3:00 pm
  • 8 April

    0 : 2

    3:00 pm
  • 8 April

    0 : 3

    3:00 pm
  • 8 April

    2 : 2

    3:00 pm
  • 7 April

    Johnstown FC 3 : 0 Bailieboro Celtic AFC

    8:00 pm
  • 7 April

    Woodview Celtic FC 3 : 2 Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 7 April

    Rock Celtic FC 0 : 4 Navan Cosmos FC

    8:00 pm
  • 5 April

    Bay FC 0 : 1 Virginia Celtic FC

    8:00 pm
  • 5 April

    Albion Rovers FC 3 : 1 Newtown United

    7:30 pm
  • 5 April

    Albion Rovers FC 3 : 1 Newtown United

    7:30 pm
  • 2 April

    Square United 2 : 1 Torro United

    2:30 pm
  • 2 April

    Enfield Celtic FC 5 : 0 Trim Town FC

    11:15 am
  • 2 April

    Navan Town FC 3 : 2 Kentstown Rovers FC

    11:15 am
  • 2 April

    Hazel Lane United 0 : 1 Kells Blackwater FC

    11:15 am
  • 2 April

    Rathkenny Rovers 1 : 3 Rangers FC

    11:15 am
  • 2 April

    Robinstown FC 11 : 0 Fordrew Rovers

    11:15 am
  • 2 April

    Athboy Celtic FC 3 : 2 Johnstown FC

    11:15 am
  • 2 April

    Trim Celtic Afc 1 : 1 Duleek AFC

    11:15 am
  • 2 April

    Albion Rovers FC 0 : 0 Bailieboro Celtic AFC

    11:15 am
  • 2 April

    Parkvilla FC 3 : 1 Donacarney Celtic

    11:15 am
  • 1 April

    2 : 3

    5:00 pm
  • 1 April

    Glenmuir FC 2 : 8 Park Celtic Summerhill FC

    4:00 pm
  • 1 April

    Skryne Tara AFC 4 : 2

    3:00 pm
  • 1 April

    3 : 2

    3:00 pm
  • 1 April

    2 : 2

    3:00 pm
  • 1 April

    -

    3:00 pm
  • 1 April

    7 : 1 Trim Town FC

    3:00 pm
  • 1 April

    1 : 0

    3:00 pm
  • 1 April

    -

    3:00 pm
  • 1 April

    6 : 0

    3:00 pm
  • 1 April

    1 : 2 Chord Celtic

    2:31 pm
  • 31 March

    BJD Celtic FC 2 : 3 Kells Celtic

    8:00 pm
  • 31 March

    Navan Cosmos FC 2 : 1 Newfoundwell FC

    8:00 pm
  • 31 March

    Black Bull FC - Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 31 March

    Rock Celtic FC 3 : 1 Quay Celtic Fc

    8:00 pm
  • 30 March

    OMP United 2 : 2 Johnstown FC

    8:30 pm
  • 29 March

    Bay FC 3 : 1 Lourdes Celtic

    8:00 pm
  • 26 March

    Rangers FC 3 : 1 Hazel Lane United

    3:00 pm
  • 26 March

    Square United 2 : 3 Ardee Celtic FC

    2:30 pm
  • 26 March

    Carrick Rovers AFC 2 : 0 Rossin Rovers

    11:15 am
  • 26 March

    Athboy Celtic FC 0 : 2 OMP United

    11:15 am
  • 26 March

    Navan Town FC 2 : 0 Trim Town FC

    11:15 am
  • 26 March

    Park Celtic Summerhill FC 6 : 3 Rathmullen Celtic

    11:15 am
  • 26 March

    Bellurgan United 2 : 0 Navan Cosmos FC

    11:15 am
  • 26 March

    Kells Celtic 1 : 6 Parkvilla FC

    11:15 am
  • 26 March

    Boyne Harps FC 0 : 1 Trim Celtic Afc

    11:15 am
  • 26 March

    Albion Rovers FC 2 : 2 Donacarney Celtic

    11:15 am
  • 26 March

    Newtown United 1 : 0 Lourdes Celtic

    11:15 am
  • 26 March

    Kentstown Rovers FC 2 : 0 Torro United

    11:15 am
  • 26 March

    Quay Celtic Fc 1 : 1 Kingscourt Harps AFC

    11:15 am
  • 26 March

    Trim Celtic Afc - Boyne Harps FC

    11:15 am
  • 25 March

    4 : 2

    5:00 pm
  • 25 March

    -

    3:00 pm
  • 25 March

    1 : 1

    3:00 pm
  • 25 March

    -

    3:00 pm
  • 25 March

    5 : 6

    3:00 pm
  • 25 March

    2 : 1

    3:00 pm
  • 25 March

    3 : 1

    3:00 pm
  • 25 March

    3 : 4

    3:00 pm
  • 25 March

    -

    3:00 pm
  • 23 March

    Black Bull FC - Johnstown FC

    8:30 pm
  • 23 March

    Muirhevna Mor FC 2 : 4 Newfoundwell FC

    8:30 pm
  • 22 March

    BMC United

    8:00 pm
  • 19 March

    Bellurgan United 4 : 3 Trim Celtic Afc

    11:30 am
  • 19 March

    Rangers FC - Rossin Rovers

    11:30 am
  • 19 March

    Skryne Tara AFC 0 : 0 Park Celtic Summerhill FC

    11:15 am
  • 19 March

    Johnstown FC 3 : 0 Navan Town FC

    11:15 am
  • 19 March

    11:15 am
  • 19 March

    Athboy Celtic FC - Trim Town FC

    11:15 am
  • 19 March

    Woodview Celtic FC 0 : 5 Enfield Celtic FC

    11:15 am
  • 19 March

    Carrick Rovers AFC - Rathkenny Rovers

    11:15 am
  • 19 March

    Square United - OMP United

    2:30 am
  • 12 March

    Dunshaughlin Youths Rathmullen Celtic

    2:30 pm
  • 12 March

    Newfoundwell FC 1 : Duleek AFC

    2:30 pm
  • 12 March

    Square United 1 : 1 Johnstown FC

    2:30 pm
  • 12 March

    Torro United Navan Town FC

    11:15 am
  • 12 March

    Trim Town FC Ardee Celtic FC

    11:15 am
  • 12 March

    Bellurgan United 2 : 3 Muirhevna Mor FC

    11:15 am
  • 12 March

    Lourdes Celtic 2 : 4 BJD Celtic FC

    11:15 am
  • 12 March

    Bohermeen Celtic FC - Skryne Tara AFC

    11:15 am
  • 12 March

    Newtown United 0 : 1 Virginia Celtic FC

    11:15 am
  • 12 March

    Hazel Lane United 5 : 2 Rathkenny Rovers

    11:15 am
  • 12 March

    Slane Wanderers FC 5 : 0 Rossin Rovers

    11:15 am
  • 11 March

    1 : 1

    5:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 11 March

    3 : 3

    3:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 11 March

    5 : 0

    3:00 pm
  • 11 March

    0 : 9

    3:00 pm
  • 11 March

    3:00 pm
  • 10 March

    Navan Cosmos FC 3 : 4 Boyne Harps FC

    8:00 pm
  • 10 March

    Quay Celtic Fc 4 : 2 Trim Celtic Afc

    8:00 pm
  • 10 March

    Black Bull FC 2 : 0 Kentstown Rovers FC

    8:00 pm
  • 10 March

    Bailieboro Celtic AFC Parkvilla FC

    8:00 pm
  • 10 March

    Glenmuir FC 4 : 0 Kilmessan AFC

    8:00 pm
  • 9 March

    Woodview Celtic FC 0 : 4 OMP United

    8:00 pm
  • 5 March

    Donacarney Celtic - Kells Celtic

    2:30 pm
  • 5 March

    Rossin Rovers - Carrick Rovers AFC

    2:30 pm
  • 5 March

    Duleek AFC - Quay Celtic Fc

    2:30 pm
  • 5 March

    Rangers FC 1 : 4 Parkvilla FC

    2:00 pm
  • 5 March

    Oldcastle United 2 : 1 Slane Wanderers FC

    1:30 pm
  • 5 March

    Athboy Celtic FC - OMP United

    11:45 am
  • 5 March

    Kingscourt Harps AFC 2 : 0 Rock Celtic FC

    11:15 am
  • 5 March

    Newtown United - Lourdes Celtic

    11:15 am
  • 5 March

    Rathkenny Rovers 3 : 2 Rathmullen Celtic

    11:15 am
  • 5 March

    Kentstown Rovers FC - Woodview Celtic FC

    11:15 am
  • 5 March

    Bohermeen Celtic FC - Castle Villa

    11:15 am
  • 5 March

    Enfield Celtic FC - Torro United

    11:15 am
  • 5 March

    Hazel Lane United - Kells Blackwater FC

    11:15 am
  • 5 March

    Square United 2 : 4 Ardee Celtic FC

    11:15 am
  • 4 March

    5 : 0

    4:00 pm
  • 4 March

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 4 March

    Kilmessan AFC 2 : 4 Skryne Tara AFC

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 4 March

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 4 March

    -

    3:00 pm
  • 3 March

    Black Bull FC - Trim Town FC

    8:00 pm
  • 3 March

    Bay FC 7 : 0 Dunshaughlin Youths

    8:00 pm
  • 3 March

    BJD Celtic FC 1 : 0 Albion Rovers FC

    8:00 pm
  • 3 March

    Glenmuir FC - Park Celtic Summerhill FC

    8:00 pm
  • 3 March

    Navan Cosmos FC 0 : 1 Newfoundwell FC

    8:00 pm
  • 28 February

    BMC United 7 : 0 Fordrew Rovers

    4:51 pm
  • 28 February

    -

    4:04 pm
  • 26 February

    Square United Black Bull FC

    2:30 pm
  • 26 February

    Newfoundwell FC 3 : 3 Quay Celtic Fc

    2:00 pm
  • 26 February

    Bohermeen Celtic FC 5 : 5 Park Celtic Summerhill FC

    11:45 am
  • 26 February

    Rossin Rovers 0 : 0 Rangers FC

    11:45 am
  • 26 February

    Trim Town FC Navan Town FC

    11:45 am
  • 26 February

    Ardee Celtic FC 4 : 3 Johnstown FC

    11:45 am
  • 26 February

    Enfield Celtic FC 2 : 3 Athboy Celtic FC

    11:45 am
  • 26 February

    Robinstown FC Fordrew Rovers

    11:45 am
  • 26 February

    Kentstown Rovers FC - Torro United

    11:45 am
  • 26 February

    Hazel Lane United Rangers FC

    11:45 am
  • 26 February

    Albion Rovers FC Newtown United

    11:45 am
  • 25 February

    3 : 6

    3:00 pm
  • 25 February

    1 : 6

    3:00 pm
  • 25 February

    3:00 pm
  • 25 February

    3:00 pm
  • 25 February

    3:00 pm
  • 25 February

    3 : 3

    3:00 pm
  • 25 February

    Glenmuir FC Kilmessan AFC

    3:00 pm
  • 25 February

    3 : 0

    3:00 pm
  • 25 February

    3:00 pm
  • 25 February

    3:00 pm
  • 25 February

    3:00 pm
  • 24 February

    4 : 0

    8:00 pm
  • 24 February

    Woodview Celtic FC - OMP United

    8:00 pm
  • 24 February

    BJD Celtic FC Donacarney Celtic

    8:00 pm
  • 24 February

    Bailieboro Celtic AFC Slane Wanderers FC

    8:00 pm
  • 20 February

    11:42 am
  • 12 February

    Duleek AFC 1 : 1 Trim Celtic Afc

    3:00 pm
  • 12 February

    Oldcastle United 0 : 5 Bailieboro Celtic AFC

    3:00 pm
  • 12 February

    Virginia Celtic FC 1 : 1 Newtown United

    3:00 pm
  • 12 February

    Albion Rovers FC 7 : 3 Dunshaughlin Youths

    3:00 pm
  • 12 February

    Chord Celtic 0 : 6 Skryne Tara AFC

    3:00 pm
  • 12 February

    Ardee Celtic FC 5 : 0 Navan Town FC

    3:00 pm
  • 12 February

    Hazel Lane United 3 : 0 Parkvilla FC

    3:00 pm
  • 12 February

    Ardee Celtic FC 0 : 2 Navan Town FC

    3:00 pm
  • 12 February

    Athboy Celtic FC - Square United

    3:00 pm
  • 12 February

    Kingscourt Harps AFC 0 : 1 Navan Cosmos FC

    11:45 am
  • 12 February

    Enfield Celtic FC 4 : 0 Black Bull FC

    11:45 am
  • 12 February

    Torro United 0 : 5 OMP United

    11:45 am
  • 12 February

    Carrick Rovers AFC 5 : 0 Slane Wanderers FC

    11:45 am
  • 12 February

    Newfoundwell FC 0 : 2 Boyne Harps FC

    11:45 am
  • 12 February

    Kells Blackwater FC 3 : 1 Rathkenny Rovers

    11:45 am
  • 11 February

    4 : 1

    3:00 pm
  • 11 February

    2 : 5

    3:00 pm
  • 11 February

    2 : 0

    3:00 pm
  • 11 February

    1 : 6

    3:00 pm
  • 11 February

    1 : 1

    3:00 pm
  • 11 February

    2 : 1

    3:00 pm
  • 11 February

    3:00 pm
  • 11 February

    0 : 3

    3:00 pm
  • 10 February

    BJD Celtic FC 1 : 5 Bay FC

    8:00 pm
  • 8 February

    OMP United 3 : 0 Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 8 February

    Woodview Celtic FC 1 : 6 Johnstown FC

    8:00 pm
  • 8 February

    Quay Celtic Fc 2 : 1 Navan Cosmos FC

    8:00 pm
  • 29 January

    Trim Town FC 1 : 4 Square United

    8:00 pm
  • 29 January

    Kentstown Rovers FC 1 : 3 Ardee Celtic FC

    8:00 pm
  • 29 January

    Dunshaughlin Youths 2 : 5 Kells Celtic

    11:45 am
  • 29 January

    5 : 2

    11:45 am
  • 29 January

    Virginia Celtic FC 3 : 1 Albion Rovers FC

    11:45 am
  • 29 January

    Oldcastle United 2 : 1 Parkvilla FC

    11:45 am
  • 29 January

    Rathmullen Celtic 1 : 1 BJD Celtic FC

    11:45 am
  • 29 January

    Kells Blackwater FC 6 : 1 Harmon Rangers

    11:30 am
  • 28 January

    7 : 0

    8:00 pm
  • 28 January

    1 : 2

    8:00 pm
  • 28 January

    0 : 1

    8:00 pm
  • 28 January

    5 : 1

    8:00 pm
  • 28 January

    3 : 0

    8:00 pm
  • 28 January

    0 : 1

    8:00 pm
  • 28 January

    2 :

    8:00 pm
  • 28 January

    Navan Town FC 0 : 1 Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 27 January

    Rock Celtic FC 0 : 0 Bellurgan United

    8:00 pm
  • 27 January

    Johnstown FC 6 : 2 Woodview Celtic FC

    8:00 pm
  • 22 January

    Kentstown Rovers FC 4 : 5 OMP United

    11:30 am
  • 22 January

    Rossin Rovers 1 : 4 Rangers FC

    11:30 am
  • 22 January

    Albion Rovers FC 5 : 2 Bay FC

    11:30 am
  • 22 January

    Robinstown FC 3 : 0 Chord Celtic

    11:30 am
  • 22 January

    Ardee Celtic FC 1 : 0 Enfield Celtic FC

    11:30 am
  • 22 January

    Donacarney Celtic 3 : 2 Electro Celtic FC

    11:30 am
  • 22 January

    Parkvilla FC 0 : 2 Slane Wanderers FC

    11:30 am
  • 22 January

    Virginia Celtic FC 7 : 1 Dunshaughlin Youths

    11:30 am
  • 22 January

    Kilmessan AFC 4 : 1 Bohermeen Celtic FC

    11:30 am
  • 22 January

    Hazel Lane United 7 : 1 Oldcastle United

    11:30 am
  • 22 January

    Rathmullen Celtic 1 : 0 Lourdes Celtic

    11:30 am
  • 22 January

    Carrick Rovers AFC 5 : 0 Harmon Rangers

    11:30 am
  • 22 January

    Fordrew Rovers 1 : 7 Glenmuir FC

    11:30 am
  • 22 January

    Square United 1 : 3 Athboy Celtic FC

    11:30 am
  • 22 January

    Kells Celtic 6 : 0 BJD Celtic FC

    11:30 am
  • 21 January

    8:00 pm
  • 21 January

    8:00 pm
  • 21 January

    1 : 1

    8:00 pm
  • 21 January

    0 : 1

    8:00 pm
  • 21 January

    1 : 1

    8:00 pm
  • 21 January

    3 : 3

    8:00 pm
  • 21 January

    7 : 1

    8:00 pm
  • 21 January

    1 : 0

    8:00 pm
  • 21 January

    0 : 2

    8:00 pm
  • 21 January

    2 : 0

    8:00 pm
  • 21 January

    Trim Celtic Afc 7 : 0 Kingscourt Harps AFC

    8:00 pm
  • 21 January

    4 : 1

    8:00 pm
  • 21 January

    0 : 0

    8:00 pm
  • 21 January

    8:00 pm
  • 21 January

    2 : 7

    8:00 pm
  • 20 January

    Quay Celtic Fc 2 : 5 Newfoundwell FC

    8:00 pm
  • 20 January

    Johnstown FC 2 : 2 Black Bull FC

    8:00 pm
  • 20 January

    Bailieboro Celtic AFC 2 : 1 Rathkenny Rovers

    8:00 pm
  • 20 January

    Castle Villa 0 : 5 Park Celtic Summerhill FC

    8:00 pm
  • 20 January

    Woodview Celtic FC 4 : 1 Torro United

    8:00 pm
  • 18 January

    OMP United Ardee Celtic FC

    8:30 pm
  • 15 January

    Kells Celtic 5 : 3 Bay FC

    2:00 pm
  • 15 January

    Kilmessan AFC 11 : 2 Fordrew Rovers

    2:00 pm
  • 15 January

    Navan Town FC 0 : 2 Black Bull FC

    11:45 am
  • 15 January

    Kells Blackwater FC 3 : 0 Rossin Rovers

    11:45 am
  • 15 January

    Rathkenny Rovers 5 : 3 Rangers FC

    11:45 am
  • 15 January

    Virginia Celtic FC - Electro Celtic FC

    11:45 am
  • 15 January

    Skryne Tara AFC 7 : 0 Castle Villa

    11:45 am
  • 15 January

    Parkvilla FC 2 : 7 Carrick Rovers AFC

    11:45 am
  • 15 January

    Park Celtic Summerhill FC 6 : 0  Robinstown FC

    11:45 am
  • 15 January

    Trim Celtic Afc 1 : 2 Muirhevna Mor FC

    11:45 am
  • 15 January

    Torro United 4 : 3 Kentstown Rovers FC

    11:45 am
  • 15 January

    Harmon Rangers 1 : 2 Hazel Lane United

    11:45 am
  • 15 January

    Rathmullen Celtic 4 : 0 Dunshaughlin Youths

    11:45 am
  • 15 January

    Athboy Celtic FC - Johnstown FC

    11:45 am
  • 15 January

    Lourdes Celtic 1 : 3 Newtown United

    11:45 am
  • 15 January

    Albion Rovers FC - BJD Celtic FC

    11:45 am
  • 15 January

    Slane Wanderers FC 2 : 1 Oldcastle United

    11:45 am
  • 14 January

    -

    4:00 pm
  • 14 January

    -

    4:00 pm
  • 14 January

    -

    2:30 pm
  • 14 January

    2 : 0

    2:30 pm
  • 14 January

    5 : 1

    2:30 pm
  • 14 January

    3 : 1

    2:30 pm
  • 14 January

    -

    2:30 pm
  • 14 January

    3 : 1

    2:30 pm
  • 14 January

    2 : 5

    2:30 pm
  • 14 January

    3 : 3

    2:30 pm
  • 14 January

    -

    2:30 pm
  • 13 January

    Woodview Celtic FC 3 : 2 Trim Town FC

    8:00 pm
  • 13 January

    Quay Celtic Fc 3 : 3 Boyne Harps FC

    8:00 pm
  • 13 January

    OMP United 5 : 0 Square United

    8:00 pm
  • 13 January

    Rock Celtic FC 3 : 1 Kingscourt Harps AFC

    8:00 pm
  • 12 January

    Albion Rovers FC - BJD Celtic FC

    8:00 pm
  • 11 January

    Glenmuir FC 2 : 0 BMC United

    8:00 pm
  • 8 January

    Rossin Rovers 1 : 0 Hazel Lane United

    2:15 pm
  • 8 January

    Square United 1 : 3 Navan Town FC

    2:15 pm
  • 8 January

    Duleek AFC - Quay Celtic Fc

    2:15 pm
  • 8 January

    Torro United 0 : 5 Enfield Celtic FC

    11:45 am
  • 8 January

    Carrick Rovers AFC 4 : 1 Oldcastle United

    11:45 am
  • 8 January

    Rangers FC 7 : 0 Slane Wanderers FC

    11:45 am
  • 8 January

    Kingscourt Harps AFC 0 : 2 Boyne Harps FC

    11:45 am
  • 8 January

    Lourdes Celtic BJD Celtic FC

    11:45 am
  • 8 January

    Kells Celtic 3 : 1 Electro Celtic FC

    11:45 am
  • 8 January

    BMC United 6 : 1 Chord Celtic

    11:45 am
  • 8 January

    Kentstown Rovers FC Woodview Celtic FC

    11:45 am
  • 8 January

    Ardee Celtic FC OMP United

    11:45 am
  • 8 January

    Kilmessan AFC 1 : 2 Park Celtic Summerhill FC

    11:45 am
  • 8 January

    Rathkenny Rovers 3 : 1 Parkvilla FC

    11:45 am
  • 8 January

    Bellurgan United 4 : 0 Rock Celtic FC

    11:45 am
  • 8 January

    Skryne Tara AFC 4 : 2 Robinstown FC

    11:45 am
  • 7 January

    8:00 pm
  • 7 January

    8:00 pm
  • 7 January

    3 : 1

    8:00 pm
  • 7 January

    2 : 1

    2:15 pm
  • 7 January

    2:15 pm
  • 7 January

    4 : 0

    2:15 pm
  • 7 January

    4 : 3

    2:15 pm
  • 7 January

    -

    2:15 pm
  • 7 January

    1 : 3

    2:15 pm
  • 7 January

    0 : 2

    2:15 pm
  • 7 January

    Donacarney Celtic 1 : 1 Dunshaughlin Youths

    2:15 pm
  • 7 January

    -

    2:15 pm
  • 7 January

    -

    2:15 pm
  • 7 January

    -

    2:15 pm
  • 7 January

    4 : 2

    2:15 pm
  • 6 January

    Bailieboro Celtic AFC 1 : 0 Harmon Rangers

    8:00 pm
  • 6 January

    Bay FC 5 : 2 Virginia Celtic FC

    8:00 pm
  • 6 January

    Glenmuir FC 4 : 1 Castle Villa

    8:00 pm
  • 6 January

    0 : 5

    8:00 pm
  • 6 January

    Black Bull FC - Athboy Celtic FC

    8:00 pm
  • 17 December

    1 : 1

    8:00 pm
  • 17 December

    1 : 2

    8:00 pm
  • 17 December

    9 : 4

    8:00 pm
  • 17 December

    0 : 6

    8:00 pm
  • 16 December

    Bay FC 4 : 8 Kells Celtic

    8:00 pm
  • 16 December

    Navan Cosmos FC 1 : 1 Bellurgan United

    2:15 pm
  • 15 December

    Woodview Celtic FC 1 : 1 Navan Town FC

    8:00 pm
  • 15 December

    Muirhevna Mor FC 3 : 2 Kingscourt Harps AFC

    8:00 pm
  • 14 December

    OMP United 2 : 0 Torro United

    8:00 pm
  • 20 September

    Kells Blackwater FC - Square United

    11:15 am
    The Grange
  • 20 September

    Kentstown Rovers FC - Carrick Rovers AFC

    11:15 am
  • 20 September

    Ardee Celtic FC - OMP United

    3:00 am
  • 20 September

    Kingscourt Harps AFC - Rock Celtic FC

    3:00 am
    College Group Park
  • 20 September

    Newfoundwell FC - Bellurgan United

    3:00 am
  • 20 September

    Trim Celtic Afc - Johnstown FC

    8:00 am
    Tully Park
  • 20 October

    Albion Rovers FC - Newfoundwell FC

    3:00 pm
    Muirdeach’s Park
  • 20 October

    Duleek AFC - Kingscourt Harps AFC

    3:00 pm
  • 20 October

    Johnstown FC - Rock Celtic FC

    3:00 pm
    MDL